Digitální vzpomínky

Objednat Jak objednávat Reference O nás Kontakt „Děkuji Vám za dokonalé a rychlé zpracování a za to, že děláte radost!“
Kristýna Schejbalová (více referencí)

Zavoláme Vám!
1 minutu od metra Kačerov
PO:9:00 - 18:30
ÚT:9:00 - 18:30
ST:9:00 - 18:30
ČT:9:00 - 18:30
PÁ:9:00 - 18:30
Čerčanská 4
140 00  Praha 4
Ukázat na mapě
tel.: 728 111 102
Další kontakty
Přes 800 sběrných a výdejních míst
(adresa shodná s hlavní pobočkou)
Avantica s.r.o.
Čerčanská 2054/4, 140 00  Praha 4
Aktuality:
21. 12. 2017
V naší hlavní provozovně Kačerov budeme mít od 27. do 29. prosince zavřeno. 2. ledna Vám zde budeme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
26. 6. 2017
Vážení zákazníci, naše hlavní pobočka v Praze 4 bude 3. až 6. července výjimečně uzavřena. Děkujeme za pochopení.
2. 6. 2017
Naše provozovna v Praze 4 bude nově vybavena klimatizací, abyste s námi mohli Vaše vzpomínky probrat ještě pohodlněji. Bohužel ale musíme kvůli montáži klimatizace pobočku na dva dny uzavřít a to 8. a 9. června. Děkujeme za pochopení.
18. 4. 2017
Vážení zákazníci, v naší hlavní provozovně Kačerov budeme mít v pátek 21. 4. výjimečně zkrácenou otevírací dobu od 9:00 do 14:00. Děkujeme za pochopení.
23. 12. 2016
Vážení zákazníci, naše hlavní pobočka bude ve dnech 24. 12. 2016 až 1. 1. 2017 uzavřena. Od pondělí 2. ledna Vám zde budeme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Technické vybavení

Zařízení pro zpracování zakázek

Proč si vybrat právě nás?

Zahrňte do svého srovnání i přístroje, na kterých je převod prováděn - u nás si můžete být jisti použitím profesionální techniky vhodné právě pro vaši zakázku!

Tip! - Váháte s objednávkou? Rádi zpracujeme ukázku přepisu Vašeho materiálu.

MovieStuff Retro-8 Pro

Profesionální scannery 8mm filmů

Tento scanner využívá k digitalizaci 8mm filmů novou metodu detekce filmového pole pomocí optických senzorů. K posuvu filmu tak není potřeba žádných jistících kolíčků ani mechanického drapáku, jako tomu bylo dříve. Přístroj je tak 100% šetrný k vašim materiálům.

Předloha je podsvícena studeným LED světelným zdrojem a každé obrazové pole filmu je samostatně skenováno ve FullHD rozlišení vysokorychlostním čipem. Díky tomu je film vždy přesně zaostřen. Výsledkem skenování je sekvence obrazových políček s minimálním ořezem, ze které následně vzniká video.

Díky uvedeným vlastnostem zajišťuje tato jednotka nejkvalitnější a nejbezpečnější zpracování vašich 8mm filmů, kterého lze dosáhnout.

Tento scanner si pro svou práci zvolila například i hollywoodská Akademie filmového umění a věd.

MovieStuff DV8 Sniper-HDL

Profesionální telecine jednotky

Pro zpracování celuloidových filmů využíváme na zakázku vyráběné přístroje americké společnosti Moviestuff.

DV8 Sniper-HDL je součástí řady profesionálních jednotek Sniper, které jsou schopné snímat obraz v FullHD rozlišení (1080p) a to zcela přesně snímek po snímku ("frame-by-frame").

Tento přístroj je rovněž vybaven rovnoměrným podsvícením pomocí studeného LED světla. Samozřejmostí je procesorem řízené synchro-nizované snímání, díky kterému je předloha sejmuta bez nepříjemného problikávání, jako je tomu často u amatérských metod přepisu.

Podívejte se na srovnání kvality přepisu filmů.

Canopus ADVC-300

Výkonné analogově-digitální převodníky

Externí hardwarové převodníky Canopus ADVC-300 jsou vysoce kvalitní zařízení určená pro digitalizaci vašich analogových záznamů do digitální podoby. Srdcem přístroje je čip vybavený kodekem Canopus DV, který zaručuje dokonalou kvalitu obrazu i zvuku.

ADVC-300 vyniká také v čištění analogového videa - na vstupní signál aplikuje pokročilou technologii 3D odstranění šumu a pomocí technologie Line Time Base Correction obraz stabilizuje.

Nikon Super Coolscan 5000 ED

Kvalitní scannery pro 35mm film

Mezi profesionály vysoce uznávané scannery určené pro kvalitní zpracování transparentních předloh šíře 35mm disponují optickým rozlišením 4000 DPI a 16-bitovou A/D konverzí.

Scannery využívají LED světelného zdroje pro co nejvěrnější barevné podání a v neposlední řadě vynikají svou maximální denzitou 4,8 DMax.

Samozřejmostí je pokročilá technologie Digital ICE4 Advanced pro hardwarové odstranění nečistot a škrábanců ze scannovaných předloh.

Přečtěte si více o Digital ICE 4 Advanced.

Braun Phototechnik FS-120

Vynikající scannery pro střední formát a kinofilm

Profesionální filmové scannery německé značky Braun Phototechnik pro zpracování transparentních předloh 120/220 a 35 mm.

Kvalitní jednotka vyvinutá renomovaným výrobcem Relflecta nabízí optické rozlišení 3200 DPI, 48-bitový třířádkový CCD senzor a výbornou reálnou optickou hustotou 3,6 DMax.

Nechybí hardwarová technologie pro detekci a odstranění nežádoucích nečistot, rýh a otisků prstů.

Pro dosažení nejlepších možných výsledků skenování používáme osvědčené a vyspělé aplikace SilverFast Ai Studio pro profesionální použití.

Stanton T.92

Špičkové gramofony Stanton

Pro zpracování vinylů a šelakových desek používáme gramofony profesionálních kvalit Stanton.

Gramofony disponují přímým náhonem s vysokým kroutícím momentem a možností přehrávání všech známých rychlostí, tedy 33, 45 a 78 otáček za minutu. Používáme kvalitní přenosky Stanton.

V případě každé vaší gramodesky vždy klademe důraz na optimální nastavení přítlaku. Pro historické šelaky využíváme speciální hrot Stanton D-5127.

Denon DRM-700A

Vysoká řada tape-deck přístrojů Denon

Pro digitalizaci audiokazet MC využíváme techniku renomované značky Denon.

Velmi precizně zpracované tape-deck přístroje Denon DRM-700A dokáží poskytnout vyjímečně čistý a plný zvuk z magnetických pásek typu chrome, normal i metal.

Mechanika je vybavena 3 hlavami špičkové kvality, která je se značkou Denon spojována již přes sto let. Nechybí technologie Dolby-B a Dolby-C pro redukci šumu.

Ohnivzdorný trezor Firechief

Ohnivzdorný trezor s elektronickým zámkem

Na uskladnění vašich zakázek používáme bezpečnostní protipožární trezor, protože víme, že vaše materiály jsou často nenahraditelné.

Trezor je certifikován na bezpečnostní úroveň S1 podle normy EN14450 a v případě požáru dokáže ochránit svůj obsah do příjezdu hasičů.

Dveře trezoru jsou osazeny kvalitním elektronickým zámkem a jejich součástí je vysoce bezpečný trojcestný rozvorový mechanizmus.

Příslušenství k našim přístrojům odebíráme od osvědčených výrobců Meopta, Panasonic, Bespeco, Stanton, Hama, Manfrotto a dalších.