Digitální vzpomínky

Objednat Jak objednávat Reference O nás Kontakt „Děkuji Vám za dokonalé a rychlé zpracování a za to, že děláte radost!“
Kristýna Schejbalová (více referencí)

Zavoláme Vám!
1 minutu od metra Kačerov
PO:9:00 - 18:30
ÚT:9:00 - 18:30
ST:9:00 - 18:30
ČT:9:00 - 18:30
PÁ:9:00 - 18:30
Čerčanská 4
140 00  Praha 4
Ukázat na mapě
tel.: 728 111 102
Další kontakty
Přes 800 sběrných a výdejních míst
(adresa shodná s hlavní pobočkou)
Avantica s.r.o.
Čerčanská 2054/4, 140 00  Praha 4
Aktuality:
21. 12. 2017
V naší hlavní provozovně Kačerov budeme mít od 27. do 29. prosince zavřeno. 2. ledna Vám zde budeme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.
26. 6. 2017
Vážení zákazníci, naše hlavní pobočka v Praze 4 bude 3. až 6. července výjimečně uzavřena. Děkujeme za pochopení.
2. 6. 2017
Naše provozovna v Praze 4 bude nově vybavena klimatizací, abyste s námi mohli Vaše vzpomínky probrat ještě pohodlněji. Bohužel ale musíme kvůli montáži klimatizace pobočku na dva dny uzavřít a to 8. a 9. června. Děkujeme za pochopení.
18. 4. 2017
Vážení zákazníci, v naší hlavní provozovně Kačerov budeme mít v pátek 21. 4. výjimečně zkrácenou otevírací dobu od 9:00 do 14:00. Děkujeme za pochopení.
23. 12. 2016
Vážení zákazníci, naše hlavní pobočka bude ve dnech 24. 12. 2016 až 1. 1. 2017 uzavřena. Od pondělí 2. ledna Vám zde budeme opět plně k dispozici. Děkujeme za pochopení.

Přehled médií

Typy nosičů DVD, CD a Blu-Ray

Na jaké médium bude uložena moje zakázka?

Po zpracování vašich materiálů ukládáme zdarma výsledná data na disk DVD. Možností je však více a vy si můžete vybrat takové médium, které je pro vaši potřebu ideální nebo se vám nejvíce líbí.

Uvedené ceny zahrnují manipulaci s daty a vypálení na dané médium.

Běžné DVD nebo CD

Základní možnost uložení výsledných dat

ZDARMA

Vaše materiály jsou po převedení do digitální podoby zdarma uloženy na disk DVD nebo CD.

Přestože tyto běžné nosiče mohou být při správném uskladnění funkční i po mnoha letech, doporučujeme obsah zálohovat ještě na další médium, např. na pevný disk vašeho počítače. Pro bezpečnější archivaci na nosiči nabízíme několik typů archivačních médií, viz. níže.

Využijte také možnost potisku disku vaší vlastní fotografií!

Data Tresor Disc

Archivační disk s životností až 160 let

129 Kč

Tento disk, označovaný jako DTD, je speciální archivační médium pro ukládání dat, videa a zvuku s životností více než 160 let. Zajistíte tak bezpečné předání vašich vzpomínek i budoucím generacím.

DTD je vyráběné pomocí patentované metody naprašování keramicko-kovových prvků, které nepodléhají přirozenému stárnutí.

Více informací o DTD najdete na této stránce.

Filmové DVD

Stylové DVD se vzhledem filmové cívky

49 Kč

Uložte vaše digitalizované videonahrávky z 8mm a 16mm filmů na toto stylové DVD. Disk je vyroben v designovém provedení starého filmu, vzhledově se tak podobá cívce s navinutým celuloidovým filmem.

Nechybí ani štítek pro váš popisek, který lze na disk napsat dnes již běžně dostupným fixem určeným pro označování kompaktních disků.

Hudební CD

Stylové CD se vzhledem gramofonové desky

49 Kč

Uložte vaše digitalizované nahrávky z gramofonových desek nebo magnetofonových pásek na toto stylové CD. Disk je speciálně navržen pro použití v audio přehrávačích a je vyveden ve stylu starých LP, vzhledově se tak podobá gramofonové desce.

Nechybí ani klasické místo pod středem pro popisek, který lze na disk napsat fixem určeným pro označování kompaktních disků.

Dvouvrstvé DVD

Nosič DVD s kapacitou 8,5 GB

39 Kč

Rádi byste měli své zpracované materiály pohromadě na jednom nosiči a jejich velikost přesahuje kapacitu běžného disku DVD? Toto médium je opatřené dvěma záznamovými vrstvami a proto je možné na něj uložit až 8,5 GB dat nebo až 4 hodiny videozáznamu.

Disk je dostupný v provedení DVD+R, je tedy kompatibilní s většinou čtecích optických mechanik na trhu.

Využijte také možnost potisku disku vaší vlastní fotografií!

Datový Blu-Ray disk

Velkokapacitní 25GB nosič Blu-Ray

129 Kč

Tento typ média je vhodnou volbou především pro uložení datově velkých zakázek nebo digitalizovaného záznamu v nekomprimovaném formátu v kontejnerech AVI. Ty se kvůli své velikosti často nevejdou na běžná DVD. V tomto případě je možné na jeden nosič uložit až 25 GB dat.

Pozor, nejedná se o vypálení struktury BD-video, jako je tomu v případě HD filmů (obdržíte datový disk určený pro počítač, nikoliv stolní BD přehrávač u televize).