Reference

Zkušenosti našich zákazníků
Počet zakázek
10000

Od roku 2007 jsme úspěšně vyřídili více než deset tisíc digitalizačních zakázek.


Soukromí zákazníci

Veronika Sido, produkční

Dobrý den, jak už předmět emailu napovídá, chtěla bych Vám moc a moc poděkovat za digitalizaci našich 8mm filmů! Už ten pocit, že jsem první člověk po 45 letech, který filmy uvidí, byl nepopsatelný. A vidět pradědu i dědu, které jsem nikdy neviděla naživo a znám je pouze z fotografií, to byl pocit ještě o nějakých minimálně 100% lepší! =) Mimochodem babička – dcera mého pradědy a zároveň tvůrce filmů – dostane dvd s filmy k Vánocům a její sestra taktéž, díky Vám tedy budu dělat radost celé naší rodině a za to jsem Vám neskonale vděčná! Ještě jednou Vám děkuji za dokonalé a rychlé zpracování a za to, že děláte radost! S přáním krásných a stejně radostných nadcházejících vánočních svátků Vás zdraví Kristýna z Havlíčkova Brodu.

Kristýna Schejbalová, Havlíčkův Brod

Firma Digitální vzpomínky zpracovala staré diapozitivy pro seriál ‚Blízký východ před 45 lety‘ na našem cestovatelském portále www.cestomila.cz. Výsledkem jsme byli příjemně překvapeni, kvalita i takto starých snímků je velice slušná.

Petr Nejedlý, šéfredaktor

Vysoká kvalita zpracování mne velice překvapila – některé filmy jsou jako nové. Je to absolutně precizní práce. Co mne ale opravdu velice překvapilo byla kvalita zpracovaných diapozitivů. Většina obrázků je naproso úžasná a kvalita fotek i co do barevnosti je lepší než u současných digitálních fotoaparátů. Ve velké LED televizi jsou některé fotky jako živé – naprosto úžasné. Já na to hledím jako na zázrak… Ještě jednou Vám děkuji za perfektní práci.

Miroslav Šperl, účetnictví All Aplly s.r.o.

Vážení, děkuji za profesionálně odvedenou zakázku a velice příjemné vystupování Vašich zaměstnanců. Váš spokojený zákazník Jan Hloušek, Na Viničkách 29, Praha 5.

Jan Hloušek, důchodce

Firemní zákazníci

Kromě soukromých záznamů jsme digitalizovali také audio a video materiály pro několik stovek firemních zákazníků. Zde je výběr některých z nich.